Ajurveda - Ajurvédska medicína

AYUR GANESH je prvé ajurvédske centrum na Slovensku, ktoré ponúka autentickú komplexnúajurvédsku medicínu. Ajurvédska medicína je veľmi silná v prevencii , ale takisto lieči akútne aj chronické problémy. Ajurvédska medicína využíva diagnostiku na určenie dominancií dóš v tele a následne na riešenie problému. Liečba vždy spočíva v kombinácii ajurvédskych masáži a terapii, ajurvédskej stravy, jógy a meditácie.

Ajurvédske masáže a terapie sú predpisované ajurvédskym lekárom na mieru pre klienta a tiež oleje a bylinky lekár predpíše podľa ťažkosti klienta. Ajurvédska strava je veľmi dôležitá, nakoľko zdravé trávenie je základom zdravého tela.

Naše ajurvédske centrum ma ajurvédskeho kuchára z Indie , ktorý varí individuálne pre klientov podľa pokynov ajurvedského lekára. Ajurvédska strava je prevážne vegetariánska a základom je používanie výhradne čerstvých surovín. Tiež joga je neoddeliteľnou súčasťou ajurvédy, pretože telo musí byť v rovnováhe a hlava hrá pri tom významnú úlohu.

Jóga a ajurvéda si vzájomne pomáhajú udržať telo a ducha v súhre. Využite jedinečnú možnosť vyskúšať ajurvédu v Bratislave, už nemusíte cestovať do Indie ,aby ste našli svoju rovnováhu.

Ajurvéda Vám ukáže,že žiť zdravo vôbec nie je ťažké.


Aktuality a novinky

VEĽKÉ LETNÉ AKCIE NA ORIGINÁLNE AJURVÉDSKE MASÁŽE NA LETO 2015

09.06. 2015

Vyberte si účinné detoxikačné, liečivé a relaxačné procedúry, ktoré zlepšia vaše zdravie

SPOZNAJTE TÍM AJURVÉDSKYCH ODBORNÍKOV A VYBERTE SI TERAPEUTA PODĽA SEBA

09.06. 2015

Originálne ajurvédske masáže vykonávajú renomovaní ajurvédski terapeuti z Indie

DISKUTUJTE S NAŠÍM AJURVÉDSKYM LEKÁROM PROSTREDNÍCTVOM FACEBOOKU

21.05. 2015

Dr. Robin Raju vám ochotne odpovie na otázky týkajúce sa liečby ajurvédskou medicínou.