Ajurveda - Ajurvédska medicína

AYUR GANESH je prvé ajurvédske centrum na Slovensku, ktoré ponúka autentickú komplexnúajurvédsku medicínu. Ajurvédska medicína je veľmi silná v prevencii , ale takisto lieči akútne aj chronické problémy. Ajurvédska medicína využíva diagnostiku na určenie dominancií dóš v tele a následne na riešenie problému. Liečba vždy spočíva v kombinácii ajurvédskych masáži a terapii, ajurvédskej stravy, jógy a meditácie.

Ajurvédske masáže a terapie sú predpisované ajurvédskym lekárom na mieru pre klienta a tiež oleje a bylinky lekár predpíše podľa ťažkosti klienta. Ajurvédska strava je veľmi dôležitá, nakoľko zdravé trávenie je základom zdravého tela.

Naše ajurvédske centrum ma ajurvédskeho kuchára z Indie , ktorý varí individuálne pre klientov podľa pokynov ajurvedského lekára. Ajurvédska strava je prevážne vegetariánska a základom je používanie výhradne čerstvých surovín. Tiež joga je neoddeliteľnou súčasťou ajurvédy, pretože telo musí byť v rovnováhe a hlava hrá pri tom významnú úlohu.

Jóga a ajurvéda si vzájomne pomáhajú udržať telo a ducha v súhre. Využite jedinečnú možnosť vyskúšať ajurvédu v Bratislave, už nemusíte cestovať do Indie ,aby ste našli svoju rovnováhu.

Ajurvéda Vám ukáže,že žiť zdravo vôbec nie je ťažké.


Aktuality a novinky

Naše centrum Ayur Ganesh v Bratislave bude od 22. 2. do 28.2.2016 zatvorené z dôvodu rekonštrukcie.

30.01. 2016

Zakúpené kupóny s platnosťou do konca februára budú platiť až do 15. marca 2016.

Otváracie hodiny počas vianočných sviatkov

20.12. 2015

V termíne od 24. decembra do 10. januára bude naše centrum Ayur Ganesh v Bratislave zatvorené

ŠTEDRÁ PONUKA VIANOČNÝCH AKCIÍ NA AJURVÉDSKE PROCEDÚRY SA PRÁVE ZAČALA

16.11. 2015

Potešte svojich blízkych i seba pravými ajurvédskymi procedúrami - podarujte im vianočný kupón