Ajurveda - Ajurvédska medicína

AYUR GANESH je prvé ajurvédske centrum na Slovensku, ktoré ponúka autentickú komplexnúajurvédsku medicínu. Ajurvédska medicína je veľmi silná v prevencii , ale takisto lieči akútne aj chronické problémy. Ajurvédska medicína využíva diagnostiku na určenie dominancií dóš v tele a následne na riešenie problému. Liečba vždy spočíva v kombinácii ajurvédskych masáži a terapii, ajurvédskej stravy, jógy a meditácie.

Ajurvédske masáže a terapie sú predpisované ajurvédskym lekárom na mieru pre klienta a tiež oleje a bylinky lekár predpíše podľa ťažkosti klienta. Ajurvédska strava je veľmi dôležitá, nakoľko zdravé trávenie je základom zdravého tela.

Naše ajurvédske centrum ma ajurvédskeho kuchára z Indie , ktorý varí individuálne pre klientov podľa pokynov ajurvedského lekára. Ajurvédska strava je prevážne vegetariánska a základom je používanie výhradne čerstvých surovín. Tiež joga je neoddeliteľnou súčasťou ajurvédy, pretože telo musí byť v rovnováhe a hlava hrá pri tom významnú úlohu.

Jóga a ajurvéda si vzájomne pomáhajú udržať telo a ducha v súhre. Využite jedinečnú možnosť vyskúšať ajurvédu v Bratislave, už nemusíte cestovať do Indie ,aby ste našli svoju rovnováhu.

Ajurvéda Vám ukáže,že žiť zdravo vôbec nie je ťažké.


Aktuality a novinky

OTVÁRACIA DOBA V AYUR GANESH POČAS VEĽKONOČNÝCH SVIATKOV

23.03. 2015

V dňoch 5. a 6. apríla (veľkonočná nedeľa a veľkonočný pondelok) je naše centrum Ayur Ganesh zatvorené.

5 - dňový kompletný detoxikačný program so stravou a s masážami

04.03. 2015

Nájdite si 5 dní, počas ktorých svoje telo zbavíte škodlivín a dodáte mu dávku zdravia a energie

DEŇ LEN PRE SEBA - 2,5 HODINOVÁ PROCEDÚRA, KTORÚ BY MALA PRED JAROU ABSOLVOVAŤ KAŽDÁ ŽENA

04.03. 2015

Vypnite od každodenných starostí a doprajte si viac ako dve hodiny len pre seba - svoje zdravie, krásu tela i pokoj v duši