Ajurveda - Ajurvédska medicína

AYUR GANESH je prvé ajurvédske centrum na Slovensku, ktoré ponúka autentickú komplexnúajurvédsku medicínu. Ajurvédska medicína je veľmi silná v prevencii , ale takisto lieči akútne aj chronické problémy. Ajurvédska medicína využíva diagnostiku na určenie dominancií dóš v tele a následne na riešenie problému. Liečba vždy spočíva v kombinácii ajurvédskych masáži a terapii, ajurvédskej stravy, jógy a meditácie.

Ajurvédske masáže a terapie sú predpisované ajurvédskym lekárom na mieru pre klienta a tiež oleje a bylinky lekár predpíše podľa ťažkosti klienta. Ajurvédska strava je veľmi dôležitá, nakoľko zdravé trávenie je základom zdravého tela.

Naše ajurvédske centrum ma ajurvédskeho kuchára z Indie , ktorý varí individuálne pre klientov podľa pokynov ajurvedského lekára. Ajurvédska strava je prevážne vegetariánska a základom je používanie výhradne čerstvých surovín. Tiež joga je neoddeliteľnou súčasťou ajurvédy, pretože telo musí byť v rovnováhe a hlava hrá pri tom významnú úlohu.

Jóga a ajurvéda si vzájomne pomáhajú udržať telo a ducha v súhre. Využite jedinečnú možnosť vyskúšať ajurvédu v Bratislave, už nemusíte cestovať do Indie ,aby ste našli svoju rovnováhu.

Ajurvéda Vám ukáže,že žiť zdravo vôbec nie je ťažké.


Aktuality a novinky

DISKUTUJTE S NAŠÍM AJURVÉDSKYM LEKÁROM PROSTREDNÍCTVOM FACEBOOKU

21.05. 2015

Dr. Robin Raju vám ochotne odpovie na otázky týkajúce sa liečby ajurvédskou medicínou.

Ajurvédska 60 min masáž teraz len za 29 eur pre prvých 20 záujemcov!

11.05. 2015

Zakúpte si permanentku na 4 x 60 min masáž podľa vlastného výberu a jedna masáž vás vyjde len na 29 eur!

Akcie na originálne ajurvédske masáže na mesiace máj a jún 2015

11.05. 2015

Nedajte si ujsť atraktívne zľavy na liečivé, relaxačné a detoxikačné masáže so silou ajurvédskej medicíny