Ajurveda - Ajurvédska medicína

AYUR GANESH je prvé ajurvédske centrum na Slovensku, ktoré ponúka autentickú komplexnúajurvédsku medicínu. Ajurvédska medicína je veľmi silná v prevencii , ale takisto lieči akútne aj chronické problémy. Ajurvédska medicína využíva diagnostiku na určenie dominancií dóš v tele a následne na riešenie problému. Liečba vždy spočíva v kombinácii ajurvédskych masáži a terapii, ajurvédskej stravy, jógy a meditácie.

Ajurvédske masáže a terapie sú predpisované ajurvédskym lekárom na mieru pre klienta a tiež oleje a bylinky lekár predpíše podľa ťažkosti klienta. Ajurvédska strava je veľmi dôležitá, nakoľko zdravé trávenie je základom zdravého tela.

Naše ajurvédske centrum ma ajurvédskeho kuchára z Indie , ktorý varí individuálne pre klientov podľa pokynov ajurvedského lekára. Ajurvédska strava je prevážne vegetariánska a základom je používanie výhradne čerstvých surovín. Tiež joga je neoddeliteľnou súčasťou ajurvédy, pretože telo musí byť v rovnováhe a hlava hrá pri tom významnú úlohu.

Jóga a ajurvéda si vzájomne pomáhajú udržať telo a ducha v súhre. Využite jedinečnú možnosť vyskúšať ajurvédu v Bratislave, už nemusíte cestovať do Indie ,aby ste našli svoju rovnováhu.

Ajurvéda Vám ukáže,že žiť zdravo vôbec nie je ťažké.


Aktuality a novinky

Veľké jesenné akcie v centre Ayur Ganesh

10.09. 2014

Atraktívne zľavy na originálne ajurvédske masáže a procedúry - príďte k nám relaxovať, vypnúť myseľ a liečiť si telo

Príďte na individuálne kurzy jogy SIVANANDA s ajurvédskym lekárom Dr. Aju Georgeom

10.09. 2014

Naučte sa správne dýchať, zlepšite si flexibilitu chrbtice a upokojte svoju myseľ

Veľké letné akcie a neuveriteľné zľavy na originálne ajurvédske masáže a procedúry

25.07. 2014

Zľavové kupóny na vybrané masáže platia až do 31. augusta 2014