Netrápte sa nezmyselnými diétami, začnite chudnúť ZDRAVO - náš lekár vám poradí

 Mnoho žien rieši v tejto chvíli otázku typu - Ako mám schudnúť? 

Je tu jar a mnoho žien chce do teplejších dní vykročiť nielen s lepšou postavou, ale hlavne - s obrovskou dávkou energie. V zimných mesiacoch sa na nás nalepilo zopár kilogramov, ktoré chceme príchodom jari schudnúť. Na trhu existuje množstvo zaručených diét, ktoré nie sú práve najlacnejšie. Sľubujú nemožné, no háčik je v tom, že síce vám sľúbia úbytok kilogramov, avšak nepovedia, aký vplyv môžu mať tieto diéty na vaše telo, zdravie a hlavne, po akom čase sa dostaví jo jo efekt. 


Ajurvédska medicína neuznáva hladovanie, diéty, uznáva len jedinú cestu - ZDRAVÚ CESTU. 

Počas niekoľkoročného pôsobenia na Slovensku sa na nášho lekára Dr. Robina Raja obrátilo množstvo žien, ktoré vyskúšali mnoho diét a zakaždým chceli len jedno - schudnúť, zbaviť sa tukových zásob, celulitídy. Tam, kde nezaberali diéty a podlamovalo sa zdravie, pomohla sila ajurvédskej medicíny. A nie je to len fráza.
Vďaka ajurvdskej medicíne je možné docieliť správnu postavu, avšak bez diét. Zdravá cesta spočíva v správnej diagnostike, pretože každé telo je individuálne a na každého človeka platí niečo úplne iné. 

- Nastavenie jedálnička, správnej kombinácie potravín 
- Nastavenie správneho času stravovania sa a správnej úpravy jedla
- Nastavenie zdravého životného štýlu 
- Nastavenie mysle, psychiky
- Prirodzená detoxikácia jedlom a zdravým životným štýlom

Chcete schudnúť, jesť zdravo a cítiť sa plní energie? Náš ajurvédsky lekár Dr. Robin Raju vám poradí. 
Objednajte sa na 60 min lekársku konzultáciu, počas ktorej vás presne nasmeruje, ako na to.
Ako sa stravovať, aké opatrenia prijať, ako si jedlo upravovať, kedy a koľko správne jesť, ako zmeniť svoj životný štýl? To všetko vám poradí Dr. Robin Raju. 

Na lekársku konzultáciu sa môžete objednať na recepcii Ayur Ganesh v Bratislave - tel. 02/ 3997 9008. 

Cena za 60 min lekársku konzultáciu je 50 eur a hoci náš lekár hovorí po anglicky, preklad budete mať z našej strany zabezpečený.